Bizi takip edin
KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

 Hizmet Verdiğimiz Ülkeler  Alternatif Çözümler  Filomuz

Zamanında... Güvenli... Çevre Dostu…

Türkiye’nin en genç ve en büyük filolarından bir tanesi olan 2.650 adet özmal araçlık filomuz ile başta otomotiv, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji olmak üzere dış ticaretin kilit sektörleri için komple/parsiyel ithalat ve ihracat kara yolu taşımacılığı yapıyoruz.

Tümü Euro 5 ve Euro 6 standartlarında olan, çevre dostu çalışan, uydu bağlantılı takip sistemleri ile 24 saat online olarak takip edilebilen araçlardan oluşan filomuz, geniş hizmet ağımız, dünya çapında prestijli acentelerimiz, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir kara yolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Sektöre Özel Uluslararası Taşımacılık

Kara yollarında uluslararası taşımacılık hizmetlerimizi, müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörleri göz önüne alarak en uygun araçları ve teknolojileri seçerek sunuyoruz. Örneğin Türkiye’nin dış ticaretinin lokomotifi konumunda olan tekstil ve hazır giyim sektörlerinde müşterilerimize ihtiyaç duyacakları her türlü lojistik avantajı en iyi şekilde sağlıyoruz. Sürekli değişmekte olan kreasyonlar için hızlı ve ihtiyaca özel çözümler üretiyor, özel olarak askılı tekstil ürünlerini taşımak için tasarlanmış araçlarımız ile kapıdan kapıya etiketleme, alarm takma gibi katma değerli hizmetler ile birlikte taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Müşterilerinin yükünü hafifletmeyi hedefleyen Mars Logistics olarak istenildiği takdirde özel ekipmanlar ve deneyimli personel ile kalite kontrol hizmeti de veriyoruz.

Karayolu Taşımacılığı Hakkında İletişime Geçin
Kara yolu taşımacılığı hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime Geç
 
© MARSLOGISTICS