Bizi takip edin

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

 Hizmet Verdiğimiz Ülkeler  Alternatif Çözümler  Filomuz

Zamanında... Güvenli... Çevre Dostu…

Türkiye’nin en genç ve en büyük filolarından biri olan 2.650 adet özmal araçlık filomuz ile başta otomotiv, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji olmak üzere dış ticaretin kilit sektörleri için komple / parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığı yapıyoruz.

Tümü Euro 5 ve Euro 6 standartlarında çevre dostu, uydu bağlantılı takip sistemi ile 24 saat online izlenebilen araçlardan oluşan filomuz, geniş hizmet ağımız, dünya çapında güçlü acentelerimiz, müşteri memnuniyetini benimseyen uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Türkiye’nin dış ticaretinin lokomotifi tekstil ve hazır giyim sektöründe de müşterilerimize benzersiz lojistik avantajları sunuyoruz. Sürekli değişen kreasyonlar için hızlı ve özel çözümler üretiyor, özel olarak askılı tekstil ürünlerini taşımak için tasarlanmış araçlarımız ile dilerseniz kapıdan kapıya dilerseniz etiketleme, alarm takma, vb gibi katma değerli hizmetler ile birlikte taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Müşterilerinin yükünü hafifletmeyi hedefleyen Mars Logistics olarak istenildiği takdirde özel ekipmanlar ve deneyimli personel ile kalite kontrol hizmeti veriyoruz.
 

© 2015 MARSLOGISTICS