Bizi takip edin
HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

"Dünyanın her noktasına uçuyoruz…"

Dünya çapında 5 kıtada 72 ülkede 280 ofisi ve 6500’e yakın çalışanı bulunan uluslararası network kuruluşu WIN’in(World Independent Network) kurucu üyesi olan şirketimiz Mars Hava Kargo, sahip olduğu IATA(International Air Transport Association – Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği) ve FIATA(International Federation of Freight Forwarders Associations - Taşıma İşleri Komisyoncuları Dernekleri Uluslararası Federasyonu) belgeleriyle dünyadaki tüm büyük hava yolu firmaları ile çalışmaktadır.

Mars Hava Kargo olarak tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağımız, kalifiye personelimiz ve sağlam alt yapımız ile konsolide, ekspres, kapıdan kapıya, refakatli taşıma, komple taşıma ve multimodal taşıma gibi uluslararası taşımacılık hizmetlerini hızlı ve eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.

Müşterilerimizin stratejik iş ortağı olma felsefesiyle hareket ederek, dünyanın dört bir yanında aktif güçlü iş ağımız ile aynı zamanda charter uçak kiralama, 3. ülke transit taşımacılığı, bozulabilir ve tehlikeli madde taşımacılığı ve armatörlerle yer garantili kontrat hizmetlerini kusursuz olarak sunuyoruz.

Havayolu Taşımacılığı Hakkında İletişime Geçin
Hava yolu taşımacılığı hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime Geç
 
© MARSLOGISTICS