Bizi takip edin
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Mars Logistics olarak; Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo, Mars Sigorta ve Mars Logistics S.A.R.L şirketlerini bünyesinde bulunduran ve tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz bir şekilde sunulduğu bir grup şirketi olarak faaliyet gösteriyoruz. Çatımız altında topladığımız şirketler, 1.500’ün üzerinde profesyonel çalışan, tam donanımlı altyapı ve kusursuz iletişim ağımız ile tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanıyoruz.

Mars Lojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo, Mars Sigorta ve Mars Logistics S.A.R.L. şirketlerinden oluşan Mars Logistics olarak merkez İstanbul Güneşli'de olmak üzere Hadımköy, Tuzla, Tepeören, Esenyurt, Kocaeli, Bursa, İzmir, Manisa, Adana, Ankara, Eskişehir, Mersin, İskenderun, İstanbul Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda, yurtdışında ise Barselona, Madrid, Irun, Lüksemburg, Trieste, Guangzhou ve Shanghai'da şubelerimiz bulunmaktadır.

Mars Logistics olarak 1998 yılında çıktığımız kalite yolculuğunda, modern lojistik hizmetlerini kalite standartları ile belgelemeye önem verdiğimizi göstererek, aynı yıl antreposuyla birlikte ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi’ni sektörde alan ilk firma olduk ve daha sonra 2003 yılında ISO 9001:2000 ve 2009 yılında da ISO 9001:2008 revizyonuna geçtik. 2000 yılında Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarına başladık ve bu felsefenin şirkette benimsenmesine önem verdik. Ulusal Kalite Hareketi üyeliği bulunan Mars Logistics olarak; ISO 14001 / OHSAS 18001 çalışmalarına 2008 yılında başladık, 2009 yılı başında ise SGS firması tarafından ISO 14001 Çevre / OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri standardına göre sertifikalandırıldık. Birinci önceliğimiz “Müşteri Odaklı” bir vizyon doğrultusunda en iyi hizmeti vermek olan Mars Logistics olarak, son olarak 2013 yılında ISO 10002 “Müşteri Memnuniyeti” ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği belgelerini almaya hak kazandık. 2014 yılında ise ISO 14064-1 Sera Gazı Emisyonlarının Hesaplanması standardına göre doğrulama belgesi alarak çevreye olan hassasiyetimizi belgelemiş olduk.

Kalite Yönetim Sistemleri Belgelerimizi aşağıdaki linklere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

© MARSLOGISTICS