Bizi takip edin

DEPOLAMA VE DAĞITIM HİZMETLERİ

Katmadeğerli akılcı hizmetler...

Depolama

Mars Logistics olarak, müşterilerimizin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedefliyoruz. Hadımköy,Tuzla, Tepeören, Şekerpınar, Esenyurt, Bursa, Adana ve  İzmir lojistik merkezlerimizde veya müşterilerimizin kendi depolarında tek müşterili veya paylaşımlı depolama organizasyonu, ihracat yükleme platformu, çapraz yükleme platformu, dağıtım merkezi gibi çeşitli depolama hizmetleri üretiyoruz. 11 lojistik merkezimizde toplam 161.000 m2’lik açık ve kapalı depolarında gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmeti veriyoruz. 

Katma Değerli Hizmetler

Müşterilerimizin kendi sektörlerinde rekabet avantajı yaratabilmelerini sağlamak üzere, onlara tüm tedarik zinciri süreçleri boyunca katma değer yaratmak, bu sürecin her noktasında daha etkin ve daha verimli olmalarını sağlamaktayız. Kalite kontrol, barkodlama, etiketleme, ürün birleştirme, yeniden paketleme, elleçleme, paketleme, ambalajlama ve benzeri gibi gereken tüm katma değerli hizmetleri müşterimizin ihtiyacına uygun bir şekilde sunuyoruz.

Müşterilerimizin taleplerine istinaden ayrıca Stok Takibi, Envanter Yönetimi, Sipariş Yönetimi,  Hasarlı / Karantina Stok Yönetimi, Ürün Sayımı, Rezervasyonlu Dağıtım, 7/24 AVM Dağıtımı, Tüm Türkiye’ye Dağıtım Hizmeti, Tersine Lojistik Hizmetleri,  Alarm Takma, Hurda ve Iskartaların Ayrılması hizmetleri de lojistik merkezlerimiz tarafından verilmektedir.

© 2015 MARSLOGISTICS