Bizi takip edin
DEPOLAMA VE DAĞITIM HİZMETLERİ

DEPOLAMA VE DAĞITIM HİZMETLERİ

Katma değerli, akılcı hizmetler...

Mars Logistics olarak, uzman kadromuz ve geniş iş ağımız ile müşterilerimize efektif depolama ve dağıtım çözümlerinin yanı sıra, operasyonlarına katma değer sağlayacak pek çok nitelikli çözüm de sunuyoruz.

Depolama Hizmetleri

Müşterilerimizin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedefliyoruz. Hadımköy, Tuzla, Tepeören, Şekerpınar, Esenyurt, Bursa, Adana, Ankara, Eskişehir ve İzmir lojistik merkezlerimizde veya müşterilerimizin kendi depolarında tek müşterili veya paylaşımlı depolama organizasyonu, ihracat yükleme platformu, çapraz yükleme platformu, dağıtım merkezi gibi çeşitli depolama hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca 15 lojistik merkezimizde toplam 174.550 m2’lik açık ve kapalı depolarda gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmeti veriyoruz.

Katma Değerli Hizmetler

Müşterilerimizin kendi sektörlerinde rekabet avantajı yaratabilmelerini sağlamak üzere, onlara tüm tedarik zinciri süreçleri boyunca katma değer yaratmakta, bu süreçlerin her noktasında daha etkin ve verimli olmalarını sağlamaktayız. Kalite kontrol, barkodlama, etiketleme, ürün birleştirme, yeniden paketleme, elleçleme, paketleme, ve ambalajlama gibi gereken tüm katma değerli hizmetleri müşterilerimizin ihtiyacına uygun bir şekilde sunuyoruz.

Müşterilerimizin taleplerine istinaden ayrıca stok takibi, envanter yönetimi, sipariş yönetimi, hasarlı/karantina stok yönetimi, ürün sayımı, rezervasyonlu dağıtım, 7/24 AVM dağıtımı, tüm Türkiye’ye dağıtım hizmeti, tersine lojistik hizmetleri, alarm takma, hurda ve ıskartaların ayrılması hizmetleri de lojistik merkezlerimiz tarafından verilmektedir.

Depolama ve Dağıtım Hizmetleri Hakkında İletişime Geçin
Depolama ve dağıtım hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime Geç
 

 

© MARSLOGISTICS