Bizi takip edin
DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

“Yeryüzündeki tüm limanlara ulaşıyoruz.”

Mars Deniz Kargo, dünya ticaretinin büyük bir kısmının gerçekleştiği deniz yolu taşımacılığında sahip olduğu geniş acente ağı ile komple(FCL) ya da parsiyel(LCL) yükünüzü; standart, open top, refeer, flatrack, high cube ve tank konteyner gibi efektif taşıma sistemleri ile dilediğiniz zaman, istediğiniz herhangi bir yere; en ekonomik, en hızlı, en kolay şekilde ulaştırmaktadır. Mars Deniz Kargo, WIN’in(World Independent Network) dünya çapındaki iş ağı sayesinde limandan limana olduğu gibi, kapıdan kapıya da akılcı lojistik çözümler üretmektedir.

Deniz Taşımacılığında Hızlı ve Verimli Hizmet

Mars Deniz Kargo, her biri kendi alanında uzman kişilerden oluşan tecrübeli kadrosu ile FCL ve LCL yükleme, özel konteyner yükleme, ağır tonaj taşımacılığı ve gabari dışı yükleme hizmetlerini de en avantajlı şekilde veriyor. Dünyanın her noktasına haftada birden fazla çıkış imkânı ile intermodal taşımacılık, multimodal taşımacılık, 3. ülke ve transit taşımacılığı ve armatörlerle yer garantili kontrat hizmetleri de sunan Mars Deniz Kargo, deniz taşımacılığında her daim hızlı ve verimli lojistik desteği sağlıyor.

Denizyolu Taşımacılığı Hakkında İletişime Geçin
Deniz yolu taşımacılığı hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime Geç
 
© MARSLOGISTICS