Bizi takip edin
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, siz değerli müşterilerimizin talep, uyarı, istek ve beklentilerini en hızlı ve kolay biçimde bizlere ulaştırabilmenizi sağlamak için, özel iletişim hattımızla sizlere çok daha yakınız. LOGICALL telefon hattı ve internet üzerinden LOGIMAIL e-mail adresine müşterilerimizden gelen tüm başvurular, hızla ve özenle değerlendirilerek, en kısa sürede sonuçlandırılıyor.

LOGICALL
LOGICALL adlı müşteri hizmetleri servisimize 0212 411 4 411 numaralı hattan ulaşılabilirsiniz. LOGICALL’u arayarak, uzman müşteri hizmetleri yetkililerimize, aldığınız lojistik hizmet ile ilgili tüm istek, dilek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
 

LOGIMAIL 
LOGICALL hizmetimizin yanı sıra, Mars Logistics ile internet üzerinden LOGIMAIL yoluyla da iletişime geçebilirsiniz. Uzman müşteri hizmetleri yetkililerimize e-mail yoluyla ulaşmak için logimail@marslogistics.com adresine e-mail göndermeniz yeterli.
 

Deneyimli Müşteri İlişkileri ekibimizin önceliği, siz müşterilerimizin mutlak memnuniyetidir.

Bize 0212 411 4 411 numaralı Logicall hattımızdan telefon ile veya logimail@marslogistics.com adresimizden e-posta aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki formu da doldurarabilirsiniz.

*Mars Logistics'in doğal çevreye karşı duyarlılığı konusunda ki istek, öneri ve şikayetlerinizi de Logicall veya Logimail yolu ile bize iletebilrsiniz.
 

ISO 10002 Müşteri Geri Bildirim Sistemi Uygulama Kılavuzu İçin Tıklayınız

Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız

© MARSLOGISTICS