Bizi takip edin

MARS'I SEVİYORUM

Mars'ı Seviyorum, çünkü sektöründe lider bir firma. Türkiye'nin önde gelen ve hızla büyüyen lojistik şirketlerinden birinde çalışıyor olmak beni mutlu ediyor.

Selçuk Seyhan
Çukurova Bölge Müdürlüğü

Mars'ı seviyorum, çünkü kurumsallığın ve her yıl büyümenin verdiği güvenin yanında teknolojik gelişmelere sağladığı uyum ve sürekli geliştirmeye açık olan vizyonu sayesinde çalışma hayatımdaki motivasyonumu arttırıyor. Ayrıca sağladığı sosyal haklar ve aktiviteler ile işimi severek yapmamı sağlıyor.

Halil Gör
Bilgi Teknolojileri Bölümü

Mars’ı seviyorum, çünkü 22 yıldır burada çalışıyorum ve artık evim gibi…Öncelikle çalışanına her yönden vermiş olduğu değer ve güven olmakla birlikte, enerjisi yüksek, yeniliklere açık ve sürekli insanın kendisine yeni bilgiler kazandırabileceği büyük ve güvenilir bir firmanın üyesi olmak çok onur ve gurur verici…

Fatma Özgür Çetin
Muhasebe & Bütçe Planlama

Mars’ı seviyorum, çünkü aile hissini yaşadığım, parçası olmaktan gurur duyduğum, lider, sektöre yön veren ve marka değeri oldukça yüksek bir şirket.

Zeliha Deniz Genç
Satış ve İş Geliştirme

Mars’ı seviyorum, çünkü 15 yılımın geçtiği ve aile hissini derinden yaşadığım bir kurum olması beni her zaman motive etmiştir. Türkiye’nin her zaman ileride gelen, lider lojistik şirketlerinden birinde çalışıyor olmak beni mutlu ediyor ve gururlandırıyor.

Gülşah Dengiz
Güney Marmara Bölge Müdürlüğü

Mars’ı seviyorum, çünkü her gün yeni bir şey öğreniyorum. Kendimi sürekli her alanda geliştirdiğimi hissediyorum. Bu ailenin bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum.

Tuğba Düşden
Satış ve İş Geliştirme

Mars’ı seviyorum, çünkü uzun süre Mars’ta bir aile ortamında aynı insanlarla uyum içerisinde, birbirimize her anlamda destek olarak çalışmak, motivasyonumu arttırıyor. Mars’ın bana kattıklarıyla işimi ve Mars ailemi seviyorum.

Neşe Örnek
Kara İhracat

Mars’ı seviyorum, çünkü çok iyi biliyorum o da beni seviyor. 😊 Kurumsal kimliğinin yanında çalışanlarına ve doğaya değer veren, fikirlerini önemseyip gelişmeleri için gerekli desteği sağlayan sektöründe lider ve yenilikçi bir firmadır. Bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum

Bahar Özdemir
Güney Marmara Bölge Müdürlüğü

Mars’ı seviyorum, çünkü sektöründe Türkiye ve Avrupa’da büyüklük, bilinirlik ve güvenirlik konusunda lider firmalardan birisi. Ayrıca şirket içindeki arkadaşlık ortamının yüksekliği ve çalışma ortamının iyi oluşu burayı sevmeme etkendir.

Ufuk Sarsılmaz
Satınalma Bölümü

Mars’ı seviyorum, çünkü olmak istediğim yerdeyim. Sektöründe öncü ve yeniliklere açık bir firmada çalışıyor olduğumu bilmek kendimi güvende hissetmemi sağlıyor.

Genç yaşlarda başlayan Mars serüvenim bu sektörde kendimi geliştirmem için aynı zamanda bana çok iyi bir okul olmuştur.

Çalışanlarının gelişimine yönelik eğitimlerinin sürekliliği ve geniş müşteri portföyü sayesinde, bilgi, tecrübe ve yetenek anlamında bizleri zenginleştirmektedir. Mars ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Öznur Özcan
Kara İhracat Müdürlüğü

Mars’ı seviyorum, çünkü lojistik sektöründe lider. Sürekli büyüyen firmamızın bir parçası olduğum için mutluyum.

Mars sayesinde Sosyal sorumluluk projesi için gittiğimiz Sakarya köy okullarındaki çocukların yüzlerindeki gülümsemeleri, yaşadıkları mutluluğu hiçbir zaman unutmayacağım.

Yeşim Ercan
Gümrük Süreçleri

Mars’ı seviyorum, çünkü sektöründe lider, sürekli kendini yenileyen ve geleceğe yatırım yapan kurumsal bir yapıya sahip. Ayrıca ekip çalışmasına önem veriyor, bu da tam benim tarzım. Bu şirketin bir parçası olmaktan dolayı gurur duyuyorum.

Salih Güler
İdari İşler Bölümü

Mars'ı seviyorum, çünkü lojistik sektöründe lider, sürekli büyüyen firmamda, görüşlerime önem veren ve gelişimim adına beni destekleyen yönetim kadrosuyla çalışmak beni mutlu ediyor.

İşimi severek yapıyorum. Uzun süredir MARSLI olmaktan çok mutluyum.

Kezban İlkay
Satış ve İş Geliştirme

Mars’ı seviyorum, çünkü yıllarımın geçtiği ve aile hissini derinden yaşadığım bir kurum olması beni her zaman motive etmiştir.

25. yılıma doğru gittiğim şu zamanlarda departman arkadaşlarım ile pozitif anlamda çalışmaktan keyif alıyorum.  Sektörde lider olup aynı duyguyu çalışanına yansıtmasını hep beraber hissedebiliyoruz.

Olgun Karakaya
Finans Bölümü

Mars’ı seviyorum, çünkü sektörde bir marka olduğunu biliyorum. Sektörün önde gelen firmasının bünyesinde bulunmak çalışanlarını hem gururlandırıyor, hem de bir çok kapıyı açıyor.  Mars bir okul, Mars bir aile, Mars bir işyeri ve dahasıdır.

Mars’ta çalışıyorsan, bu alanda söz sahibisin demektir. Mars’lı ol dünyada ayrıcalığı yakala:))

Rüya Ergüleç
Hava İthalat Operasyon

Mars’ı seviyorum, çünkü, bu şirketin bir parçası olup 20 yılı aşkın süredir gün ve gün büyümesini, Türkiye’nin lider lojistik firması olmasını gururla izliyorum. Sadece Türkiye sınırları içinde değil yurtdışında da azimle büyümesi gurur verici. Mars ailesinin bir parçası olmaktan mutluk duyuyorum.

Fadli Çetinkaya
Bilgi Teknolojileri Bölümü

Mars'ı Seviyorum, çünkü; Lojistik sektörünün en iyi firmasında çalışmaktan gurur duyuyorum.  Çünkü sürekli büyümeyi hedefleyip lojistikte farklılıklar yaratan bir firma…

Işıl Işık
Kurumsal İletişim Bölümü

 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Piyasalardaki güçlü imajı, çalışanlarına kendilerini geliştirmeleri için sağladığı destek ve olanaklar, çalışanların fikir ve görüşlerinin değerlendirmeye dahil edilmesi, sağladığı sosyal imkanlar çalışanlar için oldukça önemli. 

Begüm Sarp
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- İhracat Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Lojistik firmaları arasında en iyisi ve kalitelisi olduğuna inanıyorum ve yaptığım işi seviyorum.  Her zaman desteklendiğimi hissetmem ve başarılı olduğumun hissettirilmesi de Mars Logistics'te devam etmeme ve burayı sevmeme ayrı bir etkendir.

Ayşim Aygün
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- İhracat Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Departman arkadaşlarımla diyalog kurmak ve anlasmak kolay olmakla beraber, bu dayanışma sayesinde işimizi daha kaliteli ve Mars Logistics'e yakışır bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yüksel Rezen
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- İthalat Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Çalıştığım departmanda bireylerin iletişimin ve ilişkilerinin pozitif yönde güçlü olması, finansal gücünün yüksek olması.

Hakan Şentürk
Kurumsal Gelişim Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Oldukça dinamik ve hızlı büyüyen bir organizasyon yapısına sahip. Fikirlere değer veren,şeffaf ve paylaşımcı bir şirket... Diğer yandan hedefleri belirgin, işine sahip çıkan çalışanlara değer veriyor. Sektör içerisindeki konumu güven verici…

Tuğba Özgür
İnsan Kaynakları Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Sektöründe lider bir firma, yenilikçi ve sürekli büyüme göstererek rakipleri arasında fark yaratarak ilerleliyor. Sosyal imkanları ve çalışma şartları oldukça iyi. Çalışma arkadaşlarımla bir aile gibiyiz, kendi işimizi yaparcasına çalışıyoruz. Mars Logistics'te çalışıyor olmaktan mutluyum.

Çetin Kunduracı
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- İthalat Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Profesyonel anlamda baktığımızda şu anda Türkiye'nin önde gelen ve hızla büyüyen lojistik şirketlerinden birinde çalışıyor olmak beni mutlu ediyor. Manevi anlamda Mars'ta çalışmak beni mutlu ediyor, çünkü  burası çok fazla sirkülasyon olan bir kurum değil.  Uzun yıllardır aynı iş arkadaşlarımızla aynı düzende çalışmaya devam ediyoruz.  Bu da huzur ve güven veriyor.

Duygu Özyurt
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- Yurtdışı Operasyon Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Yaptığım işi seviyorum. Kurumun sektör içerisinde konumu itibariyle çalışanlarını güçlü kıldığı kanaatindeyim. Bu duygu motivasyonumu ve çalışma isteğimi olumlu yönde etkiliyor.manevi olarak değer verildiğimi hissediyorum.sosyal imkanlar ve ücret konusunda hiçbir zaman kaygı duymuyorum. Şirket gelişim ve hedeflerinin; kişisel gelişimim ve kariyer hedeflerimle paralel olması işimi daha verimli yapmamı sağlıyor.

Berkay Furtuna
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- Demiryolu Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Kurumsal saygın bir şirket olduğu, işimi sorumluluk bilinciyle severek yapabildiğim, fikirlerime önem veren  ve bana destek olan yöneticilerim olduğu için bu şirketi seviyorum.

Abbas Benzer
Finansman Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Kurumsallığa önem veren, Vizyonu ve Misyonu olup bunları uygulayan, sosyal haklarımızı koruyan, bilinir ve güvenilir bir imajı olan, gittikçe daha büyük bir marka haline gelen, sektör içerisinde çoğu kimsenin çalışmak isteyebileceği, etik kuralları önemseyen, çevresine duyarlı, çalışmaktan gurur duyduğum bir firma.

Füsun Ballı
Hava ve Deniz Kargo- Satış Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Sektörde itibarı ve dürüstlüğüyle tanınan Mars’da çalışmak hem kendime hem de pozisyonuma prestij ve artı değer katması, şirketin kazan-kazan felsefesiyle uyumunu yükseltip verimliliği arttırıyor. Bu sayede oluşan sinerji de doğal başarıyı meydana getiriyor.

Ozan Keskin
Bilgi Teknolojileri Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Dinamik bir iş temposunun paralelinde, büyük bir çevre, ortak bir değer sistemi, sektördeki en iyi firmalardan birine ve iyi insanlara sahibim.

Orhan Sincar
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- Dispozisyon Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Uzun süredir bu şirkette çalışıyorum ve kendimi bu şirketin bir parçası olarak görüyorum. Benim gibi uzun yıllardır bu şirkette çalışan arkadaşlarımla bir aile gibiyim.

Kerem Karaduman
Satınalma ve İdari İşler Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Sektörün en büyüklerinden biri olan Mars Logistics'te çalışmaya başladığım günden bu yana; başarısının bir tesadüf olmadığını, bu başarının sırrının şirketin çalışan memnuniyetine verdiği önem olduğunu gösterdi. Bu büyük ailenin  zirveye doğru yürüyüşünde bir parçası olmaktan çok mutluyum.

Fatih Kaya
Yenibosna Lojistik Operasyonlar- İhracat Depo Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Kendimi Mars ailesinin bir parçası olarak görüyorum , şirketimin sürekli büyümesi ve başarıları beni gururlandırıyor. Mars’lı :-) olarak bu yapıda hizmet vermekten mutluyum.

Ali Çelik
Hava ve Deniz Kargo - Bursa Bölge
 Mars’ Seviyorum çünkü Çalışanlarına, müşterilerine ve içinde yaşadığı dünyaya değer verir. 

Serkan Yetimaslan
Marmara Bölge Satış

Mars’ı seviyorum çünkü dünyalı olmak çok sıkıcı :-) Hizmet kalitesi, müşteri odaklı çalışma şekli, müşterisine, personeline, çevreye ve doğaya  verdiği değer nedeni ile farklıyız ve fark yaratıyoruz.

Sibel Aslan
Müşteri İlişkileri

 Mars’ı seviyorum çünkü işe başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen yıllardır bu şirketteymişim gibi ait hissediyorum. Genç ve dinamik yapısı beni motive ediyor. Mars’ın da bana karşı boş olmadığını düşünüyorum :-)

Ceren Köse
Müşteri İlişkileri

 Mars'ı seviyorum çünkü O da beni seviyor ve değer veriyor :) Sektörde lider firmanın bir bireyi olmak onur ve gurur verdiği gibi işimi aşk ve şevk ile yapmamı sağlıyor.

Selçuk Akyurt
Sigorta

 Mars’ı seviyorum çünkü kurumsal kimliğinin yanı sıra çalışanlarına değer veren fikirlerini önemseyip gelişmeleri için her türlü destekte bulunan sektöründe lider, aidiyeti yüksek, enerjisi bol bir firma.. Çalışanlarının haklarını her daim koruyor, bu da bu güzel ailenin bir parçası olarak biz çalışanlarına güven ve huzur veriyor. Burada olmaktan gurur duyuyorum..

Pelin Döner
Muhasebe & Bütçe Planlama

Mars'ı seviyorum çünkü sektöründe güçlü, piyasası prestijli, her biriminde kaliteden ödün vermeyen, şeffaf, aidiyeti sağlam bir firma olmakla birlikte, çalışanlarına desteğini ve güvenini her daim hissettirir.

Ne mutlu ki bu sene burada 10. Yılımı doldurdum.

Bilgen Bayramoğlu
Muhasebe & Bütçe Planlama
 Mars’ı seviyorum çünkü vizyonu geniş ,benim gibi değişime açık, yenilikçi ve dinamik :-)

Neslihan Çelik
Ege Bölge Operasyon

 Mars’ ı  seviyorum çünkü çok uzun yıllardır arkadaşlarımla bir bütün olduk, mutlu ve huzurlu çalışıyorum. İletişimde olmayı seviyorum, bu yüzden işimi de severek yapıyorum. Teşekkürler Mars..

Ayşegül Sönmez
İnsan Kaynakları

Mars’ı seviyorum çünkü bana çok güzel bir  aile verdi. Böyle büyük ve köklü bir şirketin bir parçası olmak gurur verici.

Müzeyyen Şahin
Sigorta

 Mars’ı seviyorum çünkü uzun senelerdir Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer almış ve kendini kanıtlamış durumda. İleriye doğru hızı adımlarla büyümeye devam eden şirkette yer almak gurur vericidir. Mars sayesinde kendimi geliştirme imkanına sahip olduğumdan dolayı; yaptığım işi sevdiğim iş arkadaşlarımla birlikte yürütebilmek beni mutlu ediyor; Mars’ ı bu yüzden seviyorum daha ne olsun :-)

Arzu Demirtaş
Yurtdışı Operasyon

Mars’ı seviyorum çünkü lojistiğin okulu. Mars Hava ekibi olarak çok uyumluyuz. Kariyerim için gelecek vaad ediyor. Her yönden çalışanına değer veriyor ve sosyal sorumluluk projelerinde hep ön planda yer alıyor.


Hande Gümüş
Hava Kargo Operasyon

Mars’ı seviyorum çünkü çalışanı örgüte bağlı kılan başlangıçta maddi tatmindir ancak bunu sağlamlaştıran manevi tatmin duygusudur. Mars’ta çalışmak, bu ailenin üyesi olmak beni manevi yönden besleyip, heyecanımı canlı tutuyor. Bağlı bulunduğum yöneticimin dikey yönetimden ziyade; ekip olmayı vurgulayan yatay yönetim tarzını benimsemesi, çalışanların fikirlerine açık olup verdiği önem, sabırlı ve verim odaklı olması bana kendimi daha güvende hissettiriyor.

Mars; sektörde birçok ilki gerçekleştirmiş, literatürdeki lojistik kavramını ‘bir yerden başka bir yere eşya taşımak ’tan çıkarıp, bunu geliştirdiği projeler ve yaptığı yatırımlarla destekleyen bir firma.  Açıkçası müşterilerden Gücümüz & Büyüklüğümüz ile ilgili övgü dolu sözler duymak beni daha da motive ediyor. Aynı zamanda katıldığı sosyal sorumluluk projeleriyle, toplumsal problemlere hassasiyet gösteriyor ve başka firmalara örnek teşkil ediyor. Mars’ın ‘İnsana Yatırım‘ kavramını benimsemesi ile sunduğu online ya da birebir eğitimler de kendimi geliştirmeme fırsat sağlıyor.


Aydan Arda
Çukurova Bölge Dış Satış

Mars’ı seviyorum çünkü “Nerede çalışıyorsun?” diye sorduklarında verilebilecek en güzel cevap ne olur diye düşündüm. Ve Mars’tayım :-) Herkes iyi yerde olmak ister ama Mars’lı olmak ayrıcalıktır…


Veysel Şeker
Karayolu İthalat Operasyon

Mars’ı seviyorum çünkü sektöre liderlik yapan, yenilikçi ve sürekli gelişmeyi hedefleyen büyük bir  ailenin ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum. İşimi ve şirketimi seviyorum.


Mustafa Durgut
Karayolu İthalat Operasyon

Mars’ı seviyorum çünkü öğretici, teşvik edici, geliştiren ve sorumluluk aldıran yapısı sayesinde kariyerinizde kendinizi geliştirmenize olanak sağlıyor.


Mustafa Kukul
Operasyon ve İş Geliştirme

Mars’ı seviyorum çünkü dijitalleşen  dünyada değişime ayak uyduran yapısı ve stratejisi ile kariyer hedeflerinize emin adımlar atmanızı sağlıyor.


Yunus Uludağ
Operasyon ve İş Geliştirme

 

© MARSLOGISTICS